ART / Oil paintings / Oil painting 12815064
nr 1281 5064
Mårten Garbring
(f. 1918), Sverige
Mårten Garbring (b. 1918). Signed, Fishing Hamlet, bohuslän. Oil on canvas, 50x100 cm,
OIL PAINTING, Mårten Garbring (f. 1918). Signerad, Fiskeläge, bohuslän. Olja på duk, 50x100 cm
Mårten Garbring, born 1918, Swedish painter.
1000
SEK 1100
Monday October 14 2019
at 18:30:12
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)